The Walking Dead #184 | P2P File Sharing | Moxy Icons 2.4 (Patched) October 06, 2018

Manga Dogs

2.2.4

4.6

7

Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde sayısız Manga

181.1k

Bu uygulamayı oyla

Manga Dogs, Android akıllı telefonunuzun veya tabletinizin rahatlığında binlerce farklı manga serisini indirmenizi ve okumanızı sağlayan bir uygulamadır. En iyi yanı mangaları altı farklı dilde bulabilmenizdir (İngilizce, İspanyolca ve Portekizce dahil).Toplamda bir düzineden fazla farklı kaynak mevcuttur.

Manga Dogs ile manga çizgi romanlarını doğrudan uygulamadan okuyabilir veya daha sonra internet bağlantısı olarak veya olmadan okumak için cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulamanın okuyucusundan; okuma boyutunu, yönünü (dikey veya yatay) değiştirme ve parlaklığı ayarlama gibi seçenekleri kontrol edebilirsiniz.

Manga Dogs'un en ilginç özelliklerinden biri bütün favori çizgi romanlarınızın bir koleksiyonunu saklayabileceğiniz kendinize ait sanal bir manga kitaplığı oluşturmanızı sağlamasıdır. Mangalar için nasıl arama yapacaksınız? Basit. Spesifik bir mangayı bulmak için arama kutusunu kullanabilir veya türüne ya da ismine göre filtreleyebilirsiniz.

Manga Dogs Android için kapsamlı bir manga okuyucusudur. Mangaları çevrim içi okuyabilir veya daha sonra bir internet bağlantısı olmadan okumak için indirebilirsiniz. En iyi özelliği ise tüm bunları basit ve rahat bir ara yüzden yapabiliyor olmanız.
Gereksinimler

Android 4.1 veya daha üst sürümü gerektirir.

Uptodown X